Jesień z dziećmi – mini e-book z hiszpańskim słownictwem.

Jesień przywitała nas na dobre. Spacery to dobry moment do nauki hiszpańskiego z dziećmi w łatwy i przyjemny sposób. Jest tylko jeden problem. Jak nazwać po hiszpańsku dary jesieni? Jak powiedzieć skakać w kałużach, albo liście skrzypią kiedy się po nich chodzi.

Wychodząc na przeciw rodzicom, którzy wprowadzają hiszpański swoim rodzicom w ramach dwujęzyczności zamierzonej, stworzyłam mini e-booka, w którym rozwiejecie większąść jesiennych wątpliwości. W e-booku znajdziecie również zadania w formie tradycyjnej i online; słownictwo pokazane za pomocą fiszek. Mam nadzieję, że e-book będzie dla Was wartościowym i przydatnym wsparciem podczas wspólnej nauki hiszpańskiego.

E-book pobierzesz tutaj.

Bajeczki po hiszpańsku o tematyce jesiennej.

Chciałabym dodatkowo polecić Wam bajeczki, idealne do przećwiczenia jesiennego słownictwa . Sądzę, że Binga, Pocoyo i Peppy Wam przedstawiać nie trzeba. To ulubione bajeczki najmłodszych dzieci. Dzięki bajkom, dzieci utrwalą słownictwo pokazane w e-booku.

A tutaj mniej popularna propozycja dla najmłodszych. To bardzo spokojna bajeczka, odcinek jest bardzo krótki i pełen jesiennego słowncitwa. Idealna dla maluchów, które uczą się hiszpańskiego.

Dla nieco starszych dzieci, proponuję kultowego już Caillou.

Czekam na Wasze opinie w komentarzach. Nie zapomnij odwiedzić mnie na mediach społecznościowych, gdzie każdego dnia uczymy się hiszpańskiego dla dzieci i rodziców.

Un abrazo,

Weronika